0
0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.1 бесплатно
Закрыть меню
Auto ziņas Tehnoloģijas Autosports Atsauksmes E-automašīnas Jaunas automašīnas Tunigs Raksti
0
11 536

Volkswagen grupa atklāja vienotu platformu

publicēts work 3-10-2020, 17:30

Volkswagen ir iecerējis izstrādāt plaša mēroga un daudzpusīgu platformu visplašākajam modeļu klāstam. Jaunajam "ratiņiem" jākļūst par vienojošo saiti visām izbraucošajām automašīnām, kas rada bažas. Pēc dizaineru domām, tā resursam vajadzētu būt pietiekamam līdz 2030. gadam.

Platforma tika nosaukta par SSP (Scalable Systems Platform), kas skaidri atspoguļo šīs tehnoloģijas filozofiju. Tostarp transportlīdzekļu izstrāde un izgatavošana uz jaunās platformas būs gandrīz par 7 procentiem lētāka nekā pašreizējā VW grupas tehnoloģija.


Lieki piebilst, ka SSP platforma ir gandrīz pilnībā pielāgota lietošanai ar akumulatoriem un elektromotoriem. Lai gan uzņēmuma inženieri apliecina, ka tehnoloģiju daudzpusība un modularitāte ļaus viegli izstrādāt pat hibrīda un benzīna modeļus, nezaudējot kvalitāti.

Lai kā arī būtu, tehnoloģija joprojām tiek izstrādāta. Saskaņā ar VW grupas ziņojumu masveida automašīnu ražošana uz jaunās platformas jāsāk ne agrāk kā 2026. gadā. Tomēr inženieri un dizaineri jau var sākt darbu, jo galvenie platformas parametri jau ir izklāstīti un zināmi.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Kontakti Noteikumi Reklāma
Uz augšu