0
0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.1 бесплатно
Закрыть меню
Auto ziņas Tehnoloģijas Autosports Atsauksmes E-automašīnas Jaunas automašīnas Tunigs Raksti
0
11 671

Stāsts par Mercedes-AMG

publicēts work 8-01-2021, 17:21

Varbūt katrs Mercedes-Benz automašīnu cienītājs zina šos trīs lieliskos burtus, kas attiecināmi uz karstākajiem un jaudīgākajiem koncerna modeļiem. Protams, mēs runājam par oficiālo tūninga studiju Mercedes-AMG, kas nodarbojas ar oriģinālo modeļu liela mēroga pārskatīšanu.

Savulaik AMG tūninga studija sāka savu vēsturi kā mazs kaislīgu cilvēku klubs, kurš mīlēja sacīkšu automašīnas. Pagājušā gadsimta 60. gados uzņēmuma dibinātāji nodarbojās ar sērijveida sacīkšu kupeju modernizāciju, no kurām lielāko daļu ražoja Mercedes-Benz.


Tā notika, ka puiši no AMG sāka specializēties galvenokārt šīs rūpes modeļos. Tajā pašā laikā viņiem viss gāja tik labi, ka līdz 80. gadu vidum uzņēmuma oficiālais pārstāvis izteica piedāvājumu studijai, kuru tā nevarēja atteikt.

Šobrīd Mercedes-AMG ir daļa no vācu koncerna un specializējas dažādu oficiālā modeļu klāsta modifikācijās. Neskatoties uz plaši izplatīto pāreju uz elektrisko vilci, AMG komanda joprojām aktīvi atbalsta benzīna dzinējus un nenogurstoši uzlabo ar to ražošanu saistītās tehnoloģijas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Kontakti Noteikumi Reklāma
Uz augšu