0
0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.1 бесплатно
Закрыть меню
Auto ziņas Tehnoloģijas Autosports Atsauksmes E-automašīnas Jaunas automašīnas Tunigs Raksti
0
1975

Ferrari F8 pārveidojis Novitec

publicēts work 15-04-2021, 17:08

Pateicoties Novitec tūninga studijas dizaineru un dizaineru pūlēm, Ferrari F8 ir notikušas būtiskas izmaiņas. Jau tā jaudīgā un sportiskā sacīkšu automašīna ir saņēmusi ievērojamu zirgspēku pieaugumu, kā arī uzlabojumus salona un ārējā dizainā. Tomēr ejam kārtībā un pastāstīsim par visām niansēm sīkāk.

Tūlīt mēs atzīmējam modeļa dzinēju, kas palielināja tā jaudu līdz 818 ZS. un 903 ņūtonmetri griezes momenta pret 720 spēkiem un 770 ņūtonmetri pamata versijai. Šo impulsu ļāva izmantot papildu turbokompresori, kā arī jaunu gaisa filtru uzstādīšana.


Kas attiecas uz interjeru un ārpusi, arī šeit ir daudz atjauninājumu. Īpaši izceļas jaunas gaisa ieplūdes, sporta ķermeņa komplekts, kvalitatīvi sēdekļi un stilīgs vadības panelis. Ferrari F8 izskats ir kļuvis daudz pievilcīgāks, lai gan kopumā tas ir saglabājis savu klasisko izskatu.

Kopumā tiks salikti 12 noregulētās kupejas eksemplāri, kas, starp citu, jau ir pārdoti pēc iepriekšēja pasūtījuma. Automašīnu piegādēm jāsākas šoruden, tāpēc laimīgie, kuriem izdevās iegādāties šo automašīnu, šogad varēs novērtēt tās nopelnus.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Kontakti Noteikumi Reklāma
Uz augšu