0
0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.1 бесплатно
Закрыть меню
Auto ziņas Tehnoloģijas Autosports Atsauksmes E-automašīnas Jaunas automašīnas Tunigs Raksti
0
11 602

Atelier SVE ir izlaidusi savu Yenko / SC Silverado pikapu

publicēts work 3-04-2024, 21:06

Pazīstamais Specialty Vehicle Engineering (SVE) ateljē jau vairāk nekā pusgadsimtu strādā ar amerikāņu ražotāju automašīnām. Puiši no SVE dažādu pikapu un sporta kupeju, piemēram, Chevrolet Camaro, pārskatīšanu uzskata par īpašu prieku. Tomēr šodien mēs runāsim par Jenko / SC Silverado pikapu, kuru pilnībā pārveidojuši dizaineru un dizaineru centieni.

Uzreiz mēs atzīmējam izcilo V8 motoru, kura jauda ir palielinājusies. Tagad modeļa dzinējs ražo 720 ZS. un 812 ņūtonmetru griezes momentu pret 580 ZS. akciju versijā. Turklāt ir uzlabota automašīnas balstiekārta, pievienotas jaunas bremzes un pārnesumkārba.


Iekšpusē pircēji atradīs pilnvērtīgu multimediju sistēmu, uzlabotu klimata kontroles sistēmu, digitālo instrumentu paneli, jaunus ērtus sēdekļus un virkni citu mazāku jauninājumu. Kopumā automašīna sāka izskatīties daudz labāk nekā pamata versija un pat uzvelk augstākas klases automašīnu.

Lai kā arī būtu, Jenko / SC Silverado pikapu kopējais apgrozījums visā Amerikā būs aptuveni 500 transportlīdzekļu. Iepriekšējos pasūtījumus viņi sola atvērt šī gada septembrī, savukārt pirmā partija īpašnieku garāžās būtu jāvelta tikai līdz novembrim.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Kontakti Noteikumi Reklāma
Uz augšu