0
0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.1 бесплатно
Закрыть меню
Auto ziņas Tehnoloģijas Autosports Atsauksmes E-automašīnas Jaunas automašīnas Tunigs Raksti
0
11 536

Dodge automašīnu zīmola vēsture

publicēts work 22-01-2021, 17:20

Dodge ir plaši pazīstams amerikāņu autoražotājs, kas kļuva plaši pazīstams gandrīz tūlīt pēc tā dibināšanas. Uzņēmumam ir gadsimtu sena vēsture, kas zina gan galvu reibinošus kāpumus, gan kritumus, kā arī kaitinošus nepareizus aprēķinus un krīzes. Zemāk mēs jums pastāstīsim par galvenajiem datumiem šī zīmola vēsturē.

Dodge savu ceļu vieglo automašīnu pasaulē sāka jau 1900. gadā. Toreiz abi brāļi Dodži nodibināja nelielu darbnīcu, kurā vēlāk sāka ražot automašīnas. Uzņēmuma produkti gandrīz nekavējoties sāka būt pieprasīti, un pagājušā gadsimta 20. gados uzņēmums konkurēja ar tādu milzi kā Ford.


Līdz gadsimta vidum Dodge nedaudz zaudēja savu popularitāti, jo tas nespēja laikus orientēties strauji attīstošajā tirgū. Bet 60. gados uzņēmums veiksmīgi paļāvās uz Pony-Cars klases automašīnām un iegāja vēsturē ar vairākiem veiksmīgiem modeļiem, kas joprojām tiek ražoti.

Pagājušā gadsimta beigās Dodge lietas atkal sāka samazināties. 90. gadu sākumā uzņēmums izstrādāja jaunu attīstības stratēģiju, kuru joprojām ievēro. Pašlaik uzņēmums koncentrējas uz plašāku tirgu un pievērš uzmanību arī elektriskajiem transportlīdzekļiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Kontakti Noteikumi Reklāma
Uz augšu