0
0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.1 бесплатно
Закрыть меню
Auto ziņas Tehnoloģijas Autosports Atsauksmes E-automašīnas Jaunas automašīnas Tunigs Raksti
0
11 504

Hypercar Aston Martin Valhalla gatavojas izlaišanai

publicēts work 20-07-2021, 13:59

Jaunākais hiperauto Aston Martin Valhalla gatavojas masveida ražošanai. Automašīna solās būt ārkārtīgi interesants modelis, kam ir visas iespējas uzvarēt tādos sacīkšu pasākumos kā Lemānas 24 stundas. Kas ir tik vērts šīs sporta kupejas dizaineriem?

Pirmkārt, ārkārtīgi jaudīgs spēka agregāts, ko pārstāv astoņi ar turbokompresoru ar četriem litriem tilpuma. Šis dzinējs tika uzstādīts Mercedes-AMG GT Black Series superauto, un tagad, lai arī ar modifikācijām, tas ir pārcēlies uz Aston Martin Valhalla. Papildus benzīna dzinējam automašīnai ir pāris papildu elektromotori, un visas spēkstacijas kopējā jauda ir 950 ZS. un 1000 Ņūtona metru griezes momentu.


Papildus šasijai automašīna lepojas ar atsaucīgu astoņu pakāpju "robotu", kas darbojas ar diviem sajūgiem. Aizmugurējā ass atbalsta diferenciāļa bloķēšanu, un stabilai kustībai tiek izmantota to pašu elektromotoru vilkme, kas palīdz stabilizēt kupeju ātrgaitas sacensībās.

Ievērības cienīgs ir arī izcilais automašīnas dizains, kuru iedvesmojuši jaunākie sasniegumi, piemēram, Ferrari SF90 Stradale un McLAren Artura. Automašīnu montāža jāsāk pēc iespējas ātrāk. Precīzs piegādes datums joprojām nav zināms, lai gan daudzi sagaida jaunu priekšmetu parādīšanos šī gada rudenī.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Kontakti Noteikumi Reklāma
Uz augšu