0
0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.1 бесплатно
Закрыть меню
Auto ziņas Tehnoloģijas Autosports Atsauksmes E-automašīnas Jaunas automašīnas Tunigs Raksti
0
11 733

GreenGT gatavo ūdeņraža sporta automašīnu

publicēts work 20-04-2024, 13:56

Jaunā Šveices kompānija GreenGT nesen iepazīstināja ar savu ūdeņraža hiperauto, kas radikāli mainīs degvielas šūnu sacīkšu koncepciju. Pašlaik aktīvi tiek komplektēts prototips, kuru viņi vēlas prezentēt Lemānas 24 stundu sporta sacensībās kā eksotisku automašīnu.

Galvenā dizaineru uzmanība tiek pievērsta elektrostacijai, kas ir samontēta no četriem blokiem ar oglekļa šķiedras šūnām. Ūdeņraža rūpnīcas kopējā jauda ir 653 ZS, kas ir pilnīgi pietiekami, lai paātrinātu līdz 300 kilometriem stundā. Liela uzmanība tiek pievērsta arī ķermeņa aerodinamikai un enerģijas atgūšanas iespējai.


Lemānas 24 stundu sacīkšu sacensību organizators jau tuvākajā laikā plāno ieviest ūdeņraža klases automašīnas sacīkšu programmā. GreenGT nav pirmais spēlētājs šajā jomā, tomēr tā automašīna solās būt ārkārtīgi daudzsološa attīstība, kas varētu pagriezt vēstures gaitu.

Citi autoražotāji, kas vēlas pievienoties ūdeņraža kopienai, ir, piemēram, Symbio un Michelin. Abas kompānijas šobrīd strādā pie saviem sacīkšu prototipiem. Pieminēšanas vērts ir arī Toyota Corolla Sport Hydrogen, kas nesen tika veiksmīgi pārbaudīts.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Kontakti Noteikumi Reklāma
Uz augšu