0
0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.1 бесплатно
Закрыть меню
Auto ziņas Tehnoloģijas Autosports Atsauksmes E-automašīnas Jaunas automašīnas Tunigs Raksti
0
11 407

Sporta automašīna Lotus Emira saņems AMG dzinēju

publicēts work 25-06-2021, 16:59

Ilgi gaidītais sporta automobilis Lotus Emira kā spēka agregātu saņems ugunīgu motoru no Mercedes-AMG. Nesen šī tūninga studija aktīvi palīdz mazajiem sacīkšu un kolekcionējamo automašīnu ražotājiem ar konkurētspējīgu motoru piegādi. Tādējādi ir iespējams uzticēt sarežģītas automašīnas sastāvdaļas izstrādi profesionāļiem un pašiem pievērsties citiem aspektiem.

Britu kompānija Lotus pēdējos gados savus fanus bieži nelutina ar jauniem sporta modeļiem, tāpēc katra jauna uzņēmuma automašīna kļūst par īstu notikumu. Lotus Emira nebija izņēmums, kam daudzi izcili Eiropas žurnālisti veltīja daudz lapu.


Automašīna ir patiess mūsdienu inženiertehniskais darbs, un tai ir jauks oglekļa šķiedras korpuss, ērts salons un pienācīgs spēka agregāts. Starp citu, tas bija Mercedes-AMG A35 motors, kas ievērojami palielināja tā jaudu. Tādējādi Emira ražo 421 ZS jaudu. un 500 Ņūtona metru griezes moments.

Var droši teikt, ka modelis būs ļoti pieprasīts zīmola faniem, kuri ilgu laiku nav lutināti par lieliskām automašīnām. Pats automobilis ir gandrīz gatavs sērijveida ražošanai, kurai vajadzētu sākt darboties šī gada augustā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Kontakti Noteikumi Reklāma
Uz augšu