0
0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.1 бесплатно
Закрыть меню
Auto ziņas Tehnoloģijas Autosports Atsauksmes E-automašīnas Jaunas automašīnas Tunigs Raksti
0
11 591

M Sport Ford Puma Rally1 būs rallija hibrīds

publicēts work 10-07-2021, 16:58

M Sport Ford Puma Rally1 ir paredzēts kā pirmais hibrīds sacīkšu automobilis no Ford. Modelis trasēs parādīsies jau nākamajā 2022. gadā un tiks izmantots īstās sacensībās. Kopumā automašīna ir paredzēta M-Sport Ford World Rally Team komandai, kurai ir lielas cerības uz šo modeli.

Kas attiecas uz M Sport Ford Puma Rally1 tehnisko aprīkojumu, to attēlo sarežģīta hibrīda instalācija, kas apvieno 1,6 EcoBoost turbo benzīna motoru ar 136 Zs jaudu, kā arī modernu asinhrono elektromotoru, kas atrodas uz automašīnas aizmugurējā ass. Turklāt ir mazs 3,9 kWh akumulators, ko var uzlādēt reģeneratīvās bremzēšanas laikā.


Jaunajam hibrīdam būtu jāaizstāj iepriekšējās paaudzes Ford Puma, kas ir komandas dienestā kopš 2017. gada. Galvenais uzsvars tiek likts uz modeļa videi draudzīgumu, kas spēj braukt gan ar benzīnu, gan ar bioloģiskiem degvielas veidiem. Šajā gadījumā akumulatoru var uzlādēt tieši pārtraukumos starp sacensībām.

Šobrīd hibrīds no Ford izskatās kā ļoti daudzsološs modelis, kas var rēķināties ar augstākajām vietām kopvērtējumā. Neskatoties uz konkurentiem ar asajiem zobiem, uzņēmuma dizaineriem izdevās realizēt ļoti dzīvotspējīgu rallija automašīnu!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Kontakti Noteikumi Reklāma
Uz augšu