0
0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.1 бесплатно
Закрыть меню
Auto ziņas Tehnoloģijas Autosports Atsauksmes E-automašīnas Jaunas automašīnas Tunigs Raksti
0
1380

Hypercar Peugeot 9X8 neizmantos spārnu

publicēts work 29-05-2021, 17:00

Hiperauto Peugeot 9X8, kas šobrīd ir viena no Lemānas 24 stundu sacīkstes galvenajām cerībām, turpina aktīvi pilnveidot. Dizaineri no Peugeot nenogurstoši strādā pie savas idejas, pievienojot dažas mikroshēmas un atbrīvojoties no nevajadzīgām detaļām. Pēdējais nesen tika iekļauts aizmugurējā spārnā, kas vairs netiks uzstādīts uz automašīnas.

Šo lēmumu diktēja spēka pārrēķināšana, kurai tika izstrādāta īpaša datorprogramma, kas simulē automašīnas uzvedību apstākļos, kas ir pēc iespējas tuvāk reālai sacīkšu trasei. Rezultātā dizaineri nonāca pie secinājuma, ka plakanajam dibenam, gaisa vadiem un difuzoram ir daudz lielāka ietekme uz ķermeņa aerodinamiku.


Noņemot spārnu no automašīnas, Peugeot pārtrauca senas tradīcijas. Fakts ir tāds, ka šis virsbūves elements ir bijis uzņēmuma sacīkšu automašīnās kopš 1967. gada. Tieši tad šis elements parādījās Chaparral 2F. Tagad šī detaļa ir izrādījusies praktiski nevajadzīga.

Lai kā arī būtu, dizaineri zina, kā vislabāk sagatavot savu galveno modeli gaidāmajām sacensībām. Jebkurā gadījumā Peugeot 9X8 ir visi dati, lai veiksmīgi aizvadītu sacīkstes, un labas izredzes uzvarēt.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Kontakti Noteikumi Reklāma
Uz augšu