0
0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.1 бесплатно
Закрыть меню
Auto ziņas Tehnoloģijas Autosports Atsauksmes E-automašīnas Jaunas automašīnas Tunigs Raksti
0
11 594

Ford Mustang sērijas retrospekcija

publicēts work 21-11-2020, 17:23

Sporta kupeja Ford Mustang pieder Pony Cars klasei, kas radās līdz ar šīs automašīnas pirmās paaudzes parādīšanos. Bez pārspīlējuma ikoniskais modelis bija pagrieziena punkts Amerikas autobūves nozarē un joprojām ir viens no cienījamākajiem un iemīļotākajiem automobiļiem līdz šai dienai.

Automašīnas vēsture aizsākās 1964. gadā, kad šīs, vēlāk bagātās ģimenes pirmais pārstāvis noripoja no Ford firmas konveijera. Šis modelis nekavējoties izraisīja uzplaiksnījumu pircēju vidū, jo tas pārsteidzoši atšķīrās no iepriekšējā automobiļu laikmeta. Jaudīgs V8 motors, lakoniski agresīvs dizains un pilnīga brīvība ir kļuvuši par šīs automašīnas simboliem.


Nākamās paaudzes automašīna nebija tik veiksmīga, jo Ford ievērojami samazināja jaudu un dzinēja izmērus. Šī tendence turpinājās līdz 90. gadu beigām, kas praktiski apraka leģendāro sēriju. Par laimi, 2000. gadu sākumā Ford Mustang atgriezās jaunā, modernizētā veidā.

Šobrīd sērija piedzīvo atdzimšanu un tiek aktīvi pārdota daudzās pasaules valstīs. Neskatoties uz dažām bažām par iekšdedzes dzinēju nākotni, Ford ir optimistisks. Pirmais elektriskais Ford Mustang jau ir ieradies, tāpēc leģendai noteikti ir gaiša nākotne.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Kontakti Noteikumi Reklāma
Uz augšu