0
0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.1 бесплатно
Закрыть меню
Auto ziņas Tehnoloģijas Autosports Atsauksmes E-automašīnas Jaunas automašīnas Tunigs Raksti
0
11 511

Toyota Aqua saņems jauna veida akumulatorus

publicēts work 24-10-2020, 17:29

Toyota Aqua hibrīdauto var paļauties uz principiāli jaunu akumulatoru. Turklāt automašīna būs ļoti labi atjaunināta gan Eiropas, gan Āzijas reģioniem. Tajā pašā laikā hibrīds kļūs vēl ekonomiskāks, videi draudzīgāks un tehnoloģiski attīstītāks.

Bāzes 1,5 1NZ-FXE četru cilindru motora vietā otrās paaudzes Toyota Aqua saņems ekonomiskāku trīs cilindru 1,5 M15A-FXE, kas iepazīstina ar jauno Dynamic Force Engine sēriju. Turklāt automašīnas augšējie apdares līmeņi tiks aprīkoti ar jaunu niķeļa-ūdeņraža akumulatoru, kuram ir lielāka jauda un drošība.


Pateicoties jaunajam akumulatoram, automašīna varēs efektīvāk izmantot visu ātrumu, nezaudējot uzkrāto enerģiju. Jums vajadzētu arī izcelt nepārtraukti mainīgo transmisiju, kas darbojas gan ar iekšdedzes motoru, gan ar elektromotoru pāri, kas atrodas uz abām automašīnas asīm.

Jaunā Toyota Aqua pārdošanā vajadzētu nonākt šī gada septembrī. Šobrīd notiek aktīva modeļa pirmssērijas ražošana, pēc kuras automašīna nonāks pie oficiālajiem dīleriem Eiropā, ASV un dzimtajā Japānā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Kontakti Noteikumi Reklāma
Uz augšu