0
0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.1 бесплатно
Закрыть меню
Auto ziņas Tehnoloģijas Autosports Atsauksmes E-automašīnas Jaunas automašīnas Tunigs Raksti
0
1134

Restomod Nissan DocZ atgādināja rallija pagātni

publicēts work 8-01-2022, 14:25

Nissan DocZ ir oficiālais Japānas autoražotāja restomods, kas tika salikts SEMA tūninga izstādes eksponātu ietvaros. Mašīnai vajadzēja atgādināt apmeklētājiem uzņēmuma rallija pagātni, jo tā ir gandrīz precīza 1971. gadā dzimušā modeļa 240Z kopija.

Zem šī sporta auto pārsega atrodas diezgan jaudīgs 2,8 litru dzinējs, kas spēj nodrošināt līdz pat 288 ZS jaudu. un 390 ņūtonmetru vilces spēks. Dzinējs darbojas, kā paredzēts, ar mehānisko sešpakāpju pārnesumkārbu. Turklāt ir visu riteņu piedziņa, kas tik ļoti nepieciešama rallija sacensībās.


Runājot par modeļa izskatu, tas paredzams ir ļoti līdzīgs oriģinālajam auto. Pielāgotas virsbūves proporcijas, izcili ātrs siluets un daudzi retro apdares elementi, ko rūpīgi pārveidojuši dizaineri, iedveš cieņu pret cilvēkiem, kuriem bija roku šajā autobūves šedevrā.

Diemžēl automašīna tika samontēta vienā eksemplārā uz minēto tūninga šovu. Nevar būt ne runas par modeļa sērijveida ražošanu, jo Nissan šobrīd ir aizņemts ar svarīgākām lietām un aktīvi elektrificē savu modeļu klāstu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Kontakti Noteikumi Reklāma
Uz augšu