0
0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.1 бесплатно
Закрыть меню
Auto ziņas Tehnoloģijas Autosports Atsauksmes E-automašīnas Jaunas automašīnas Tunigs Raksti
0
1362

Stāsts par Porsche 944

publicēts work 8-11-2020, 17:23

Porsche 944 ir leģenda pasaules autobūves nozarē, kas ir kļuvusi par īstu izrāvienu ikoniskajai Vācijas kompānijai. Neskatoties uz to, ka daudzi cilvēki mīl Porsche 911, šis konkrētais modelis bija pagrieziena punkts populārā autoražotāja mūsdienu vēsturē. Tiksim galā ar šo atlētisko izskatīgo vīrieti un saliksim visu pa plauktiņiem.

Modelis tika parādīts 1987. gadā, bet masveida ražošanā tas nonāca tikai pēc pusotra gada. Tieši tik daudz laika bija nepieciešams, lai pabeigtu visus galvenos sporta kupejas elementus ar aizmugures dzinēja izkārtojumu. Tajā pašā laikā Porsche 944 motora jauda bija 250 ZS, kas tam laikam bija ļoti nozīmīgs rādītājs.


Automašīna bija aprīkota ar manuālo pārnesumkārbu, kas lika vadītājam būt ļoti pieredzējušam pilotam. Pretējā gadījumā tik jaudīgas automašīnas vadīšana var kļūt par īstu katastrofu. Kupeja ir veidota 70. gadu futūrisma stilā, tāpēc tā izskatās diezgan stilīga pat pēc reāliem standartiem.

Eksistences laikā automašīna ir pārdota miljoniem eksemplāru visā pasaulē. Un, lai arī tiešs Porsche 944 turpinājums neparādījās, šo konkrēto modeli daudzi uzskata par nākotnes Porsche klāsta priekšteci. Galu galā 944 paliks vēsturē kā viena no nozīmīgākajām mūsu laika automašīnām.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Kontakti Noteikumi Reklāma
Uz augšu