0
0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.1 бесплатно
Закрыть меню
Auto ziņas Tehnoloģijas Autosports Atsauksmes E-automašīnas Jaunas automašīnas Tunigs Raksti
0
1481

Audi SQ5 Sportback tiek ražots

publicēts work 13-02-2022, 14:23

Audi SQ5 Sportback ir slavenā krosovera jauna sporta versija, kas ir spējusi iegūt popularitāti milzīgā vācu koncerna fanu auditorijā. Auto ar Sportback prefiksu pievienoja jaudu, ieguva dažus jauninājumus dizaina ziņā, kā arī ieguva jaunu sporta braukšanas režīmu.

Uzreiz par galveno, proti, jauno V6 yf 350 ZS benzīna turbodzinēju. un 500 ņūtonmetri, kas būtiski atsvaidzināja krosovera tehniskās iespējas un uzlaboja tā paātrinājuma dinamiku. Jaunais dzinējs ir par aptuveni 25 procentiem jaudīgāks nekā galvenās sērijas augstākās klases spēka agregāts, kas Audi inženieriem izceļas ar uzmanību saviem klientiem.


Tāpat viņi neskopojās ar patīkamiem jauninājumiem interjera un eksterjera dizainā. Tie pārsvarā ir sporta raksturs. Jo īpaši modelis saņēma sporta virsbūves komplektu, stilīgu oglekļa šķiedras spoileri, izcilus diskus, modificētu radiatora režģi un optiku. Iekšpusē tika uzstādīti jauni sēdekļi ar šuvēm, kā arī stūre, kas lieliski izskatās fotogrāfijās.

Šim jaunumam vajadzētu iznākt līdz 2022. gada vasarai, tāpēc nebūs ilgi jāgaida. Šobrīd modelim tiek veikti pēdējie testa testi, pēc kuriem sāksies automašīnas pilotsērijas montāža.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Kontakti Noteikumi Reklāma
Uz augšu