0
0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.1 бесплатно
Закрыть меню
Auto ziņas Tehnoloģijas Autosports Atsauksmes E-automašīnas Jaunas automašīnas Tunigs Raksti
0
11 024

Land Rover Defender ir iesūknēts Manhart birojā

publicēts work 3-04-2021, 17:09

Tūninga studija Manhart noteikti daudz zina par krosoveriem, kurus viņi izlaiž ar apskaužamu biežumu, lai priecātos par faniem. Nesen Manhartas puiši ķērās pie karstā britu Land Rover Defender. Jaunākās paaudzes apvidus auto ir saņēmis vairākus interesantus jauninājumus, kā arī ievērojamus interjera uzlabojumus.

Protams, pirmkārt, tūninga studija pievērsa uzmanību standarta automašīnas motoram, kas ražo 400 ZS. un 550 Ņūtona metru griezes moments. Pārkonfigurējot programmatūru, bija iespējams dzinēju pārsniegt līdz 512 ZS. un attiecīgi 710 ņūtonmetru griezes momentu, kas ir diezgan labi.


Tomēr galvenā ideja bija modernizēt interjeru un ārpusi. Automašīna paletē ieguva vairākas jaunas krāsas, atjaunināja sēdekļu un paneļu apdari, kā arī ieguva jaunu stūri. Cita starpā puiši no Manhartas pievienoja pavisam jaunu multimediju sistēmu, kas organiski iekļāvās darba gala rezultātā.

Pilns modifikāciju komplekts maksās, pieskaitot 12 tūkstošus ASV dolāru līdz krosovera bāzes izmaksām. Neskatoties uz tik stabilu cenu, noregulētajam Defender ir vairāk nekā pietiekami daudz pircēju. Galu galā šī automašīna ir mūsdienās dzīvojoša leģenda.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Kontakti Noteikumi Reklāma
Uz augšu