0
0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.1 бесплатно
Закрыть меню
Auto ziņas Tehnoloģijas Autosports Atsauksmes E-automašīnas Jaunas automašīnas Tunigs Raksti
0
11 574

Audi SQ8 TFSI no ABT studijas ir ievērojami mainījies

publicēts work 7-03-2024, 17:10

Audi SQ8 TFSI visos aspektos ir izcila automašīna, kas tika izlaista tuvākajā 2019. gadā. Ar tūninga studijas ABT Sportsline palīdzību, kas specializējas šī vācu koncerna modeļos, Audi SQ8 TFSI ir kļuvis vēl labāks. Šo projektu var uzskatīt par pilnvērtīgu automašīnas sporta īpašo versiju, kas piešķir gan veiklību, gan spraigu dizainu.

Tūlīt es vēlos ienirt tehniskajās detaļās, jo šeit tās ir pelnījušas vislielāko uzmanību. Vispirms akciju modelim ir V8 4.0 TDI dzinējs, kas bez sasprindzinājuma rada 435 ZS jaudu. un 900 Ņūtona metru griezes moments. Tagad, pateicoties ABT dzinēja vadības bloka pārskatīšanai, jauda ir palielināta līdz 650 ZS. un 850 ņūtonmetri griezes momenta.


Automašīnas salonā, kas kļuvis izteikti sportisks, gaida daudz patīkamu jauninājumu. Neskatoties uz to, ABT puiši nav aizmirsuši par augsto komforta līmeni, nodrošinot jaunos sporta sēdekļus ar sānu atzveltnes atbalstu, apkuri un regulēšanu visos virzienos.

Pilnu atjauninājumu pakotni var iegādāties par 8 tūkstošiem eiro. Tajā pašā laikā modelis solās būt ārkārtīgi populārs starp Audi automobiļu cienītājiem, jo par naudu jūs saņemat pilnu labāko funkciju klāstu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Kontakti Noteikumi Reklāma
Uz augšu