0
0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.1 бесплатно
Закрыть меню
Auto ziņas Tehnoloģijas Autosports Atsauksmes E-automašīnas Jaunas automašīnas Tunigs Raksti
0
1138

Tesla un Bentley iekaroja Pikes Peak

publicēts work 8-01-2022, 14:25

Tesla Model S Plaid un Bentley Continental GT3 Pikes Peak ir divi sporta īpašie izdevumi no ikonu autoražotāju, kas ir pieteikušies ikgadējā Pikes Peak konkursā Amerikas Savienotajās Valstīs. Šogad tika izveidota vēl viena nominācija, proti, "Labākais alternatīvās degvielas transportlīdzeklis". Tieši šajā nominācijā uzstājās iepriekš minētie modeļi, pārsteidzot sabiedrību ar saviem tehniskajiem datiem.

Ja ar Tesla Model S Plaid viss ir mazāk skaidrs, jo auto ir simtprocentīgi elektroauto un izmanto akumulatorā uzkrāto enerģiju, tad ar Bentley Continental GT3 Pikes Peak lietas ir nedaudz sarežģītākas. Šim modelim ir iekšdedzes dzinējs, taču tas darbojas ar bioloģiski ražotu metānu, kas padara to par kārtu videi draudzīgāku nekā tādas pašas jaudas benzīna vai dīzeļa agregāti.

Tajā pašā laikā abas automašīnas uzrādīja teicamus rezultātus kopvērtējumā. Protams, viņu konkurentu vidū bija daudz izcilu sporta automašīnu, taču tieši šīs automašīnas finišā nonāca ar nelielu pārsvaru, kas ieguva pelnīto balvu un ātrāko automašīnu titulu, kas pārvietojas ar alternatīvām degvielām.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Kontakti Noteikumi Reklāma
Uz augšu