0
0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.1 бесплатно
Закрыть меню
Auto ziņas Tehnoloģijas Autosports Atsauksmes E-automašīnas Jaunas automašīnas Tunigs Raksti
0
11 615

Posaidons ir izsūknējis vagonu no Mercedes-AMG

publicēts work 20-02-2021, 17:11

Slavenais tūninga birojs Posaidon atkal ir strādājis pie Mercedes-AMG automašīnas. Šoreiz par bāzes automašīnu kalpoja labs Mercedes-AMG S 63 universāls, kuram jau ir lieliska akselerācijas dinamika un patīkams izskats.

Tomēr puišiem no Posaidonas acīmredzami nepietika ar šīm iespējām, tāpēc standarta V8 dzinēju, kas nāca no kolēģu no AMG pildspalvas, ievērojami pārveidoja mikroshēmu regulēšana un papildu gaisa kompresoru uzstādīšana. Rezultātā spēka agregāta jauda tika paaugstināta līdz 940 ZS. un 1280 ņūtonmetru griezes momentu.


Papildus galvenajam darbam pie motora viņi neaizmirsa pievilkt piekari, nomainīt izplūdes sistēmu un pievienot uzticamas keramikas bremzes. Ievērības cienīgi ir arī iekšējā un ārējā dizaina uzlabojumi, kas kļuvuši vēl izsmalcinātāki un stilīgāki. Īpaši izceļas riteņi un sporta virsbūves komplekts.

Šī nav pirmā pieredze darbā ar E-klasi no Posaidona, tomēr šis konkrētais projekts izrādījās visveiksmīgākais un vērienīgākais. Biroja fani jau var iepriekš pasūtīt automašīnu, taču tās pilnā piegāde jāsāk ne agrāk kā šī gada beigās.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Kontakti Noteikumi Reklāma
Uz augšu