0
0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.1 бесплатно
Закрыть меню
Auto ziņas Tehnoloģijas Autosports Atsauksmes E-automašīnas Jaunas automašīnas Tunigs Raksti
0
152

Iespaidīgs automašīnas stils var būt par pieņemamu cenu

publicēts work 26-12-2022, 18:42
Neraugoties uz visiem pasaules autoražotāju centieniem paplašināt piedāvāto transportlīdzekļu klāstu, automašīnu klātbūtnes uz ielām kvantitatīvais rādītājs pieaug vēl straujāk, kā rezultātā to kopējā plūsma vizuāli atgādina gandrīz vienmērīgu pelēko masu.

Tāpēc lielākā daļa automašīnu īpašnieku apmeklē automašīnu tonēšanas centra vietni, lai pēc tam ar savu automašīnu tūningu ražotu kvalitatīvu un pieejamu stilu. darbinieku profesionalitātes paaugstināšana ir pārliecinoši ieņēmusi stabilu nišu pamatdarbības tirgus segmentā . Šī uzņēmuma kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanas pamatā, kam tiek pievērsta īpaša uzmanība, ir augsti kvalificēti darbinieki, kuri pastāvīgi pilnveido savas prasmes un profesionalitāti. Visi remonta un citi darbi tiek veikti tikai un vienīgi uz kvalitatīvas specializētās tehnikas, kombinējot ar jaunāko materiālu un tehnoloģiju izmantošanu.Šobrīd Auto Tonēšanas centrs sniedz tādus pakalpojumus kā auto tonēšana, plēves ietīšana, pulēšana, iespiedumu likvidēšana, ieveidošana, ksenona, parkošanās radara un signalizācijas sistēmu uzstādīšana, kā arī stiklu un lukturu integrēšana, remonts, bruņu montāža Galvenās priekšrocības, sazinoties ar konkrēto uzņēmumu, ir: kvalitatīvs un ātrs remonts, kas ļauj paņemt automašīnu precīzi plkst. norunātais laiks; inovatīvu tehnoloģiju, kā arī kvalitatīvu un oriģinālu materiālu izmantošana; optimālas cenas; remontdarbu veikšana saskaņā ar autoražotāju norādījumiem; augsti kvalificēta personāla pieejamība.

Pirms darba uzsākšanas Auto tonēšanas centra speciālisti rūpīgi apskatīs automašīnu un izvēlēsies optimālāko variantu to īstenošanai. Uzņēmums garantē profesionālu pieeju veiktajam darbam, kā arī jaunāko datorprogrammu, materiālu un kvalitātes standartu izmantošanu. Servisa centra speciālisti jau pirms servisa uzsākšanas saskaņo ar klientu visus pavadošos nosacījumus, sākot ar darba apjomu un beidzot ar to izmaksām ar termiņiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Kontakti Noteikumi Reklāma
Uz augšu